Відділ агрономія

Відділ «Агрономія»

 Вдалий вибір професії – одна з головних складових людського щастя, усвідомлення своєї потрібності в суспільстві, задоволення від реалізації таланту та професійної майстерності. Складна, захоплююча, романтична і, разом з тим відповідальна професія агронома, як проростає золота зернина, як плекати її, щоб рясно визріла, дала щедрий урожай та перетворилась на духмяну хлібину? Вирішення цих одвічних   хліборобських проблем осягають студенти найстарішого відділу коледжу – «Агрономія».


На відділі «Агрономія» навчаються студенти, які мріють стати законодавцями поля і землі,
стати професійними аграріями, бути господарями рідної землі, фахівцями, справжніми професіоналами, яких чекають на сучасному ринку праці.Відділ «Агрономія» готує спеціалістів, які після закінчення навчального закладу успішно працюють на таких посадах:

  Агроном-насіннєвод

  Агроном-герболог

  Агроном-вірусолог

  Агроном-консультант

  Технолог рослинницької продукції

  Агрохімік

  Лаборант науково – дослідної установи

  Менеджер з рослинництваЖиття відділу

Відділ «Агрономія» живе цікавим та насиченим життям, бере активну участь у громадському житті коледжу та міста. Викладачі разом із студентами є учасниками різноманітних сільськогосподарських виставок, обласного та регіонального значення, днів поля, виробничих семінарів. Наше гасло: «Бути людиною - це відчувати свою відповідальність. Пишатися кожною перемогою, здобутої товаришами. Усвідомлювати, що, кладучи свою цеглу, ти допомагаєш будувати світ».

 

Майбутні студенти!

Колектив студентів та викладачів відділу «Агрономія» запрошує Вас на навчання, щоб Ви могли здобути професію, яка сьогодні є актуальною на ринку праці - професію агронома.

Ми Вас чекаємо!